Sıkılmıştım, bu yüzden bir şekerleme yapmaya karar verdim. Döndüğünde bana haber ver.
REKLAM ALANI

Bolu Belediyesi 1 Mart'ta Laptop Dağıtacak

    1 yıl önce     917 Okuma

#

4 Yıllık Üniversite Kazanan Öğrencilere Laptop Hediye Edilecek

Bolu Belediyesi tarafından 'Eğitime Yüzde 100 Destek Projesi' kapsamında, üniversite öğrencilerine Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın da katılımıyla 1 Mart'ta laptop hediye edilecek.

Bolu Belediyesi, 'Eğitime Yüzde 100 Destek' projesi kapsamında belirlenen şartları taşıyan tüm öğrencilere laptop hediye edecek. Bolu Belediyesi, Bolu merkez ilçedeki lise ve dengi okullardan mezun olarak 4 yıl ve üzeri örgün eğitim yapan üniversitelerden birine kayıt yaptırmış bütün öğrencilere laptoplarının dağıtımı 01 Mart 2017 Çarşamba günü saat 10.30'da Karaçayır Nikah Salonu gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; "Geleceğimiz olan gençlerimizin eğitim hayatında başarılı olmalarına katkıda bulunmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Bu yıl 8'inci kez gerçekleştireceğimiz bilgisayar dağıtım töreninde yine ilimizdeki liselerden birisini bitirip 4 yıllık örgün öğretim üniversite kazanan tüm gençlere laptop hediye edeceğiz. Bu yıl ki laptop dağıtım töreninde Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Nabi Avcı'da aramızda olacak. Ben, bir kez daha üniversiteyi kazanan gençlerimizi tebrik ediyor ve eğitim hayatlarında başarılar diliyorum" dedi.

YORUMLAR

Bolu 360 Back To Top